+48 32 752 01 01info@motomucha.pl
PROMOCYJNA CENA YESDZIKA !!! YESDZIK JEST BEZPIECZNY
10 lutego 2016

ORYGINALNY YESDZIK

W SUPER CENIE

1.999 ZŁ

 

Dlaczego YESdzik jest bezpieczny?

 

Coraz głośniej w mediach mówi się o bezpieczeństwie desek elektrycznych, a Amazon (tj. największa platforma e-commerce na Świecie) wycofał część niecertyfikowanych produktów ze sprzedaży.

Producent, który wprowadził na rynek polski najwięcej tego typu produktów, które oferowane są przez naszą firmę odnosi się do tych doniesień.

 

” Od początku działalności podkreślamy, że nie da się wyprodukować bezpiecznego produktu tego typu tanio, przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa i odpowiedniej jakości podzespołów. Wiele firm po prostu zakupiło deski w chińskich fabrykach, drylując ich cenę do minimum. Jak wiadomo niska cena ciągnie za sobą konsekwencję w postaci niskiej jakości. Właśnie takie podejście do biznesu powoduje, że coraz więcej tanich desek wybucha, czy zapala się.

Należy zwrócić uwagę, że nie zanotowano problemów z deskami czołowych producentów i prekursorów branży (np. IO HAWK, czy YESdzik). Możemy przypuszczać, że powodem problemów z bezpieczeństwem tanich produktów jest zastosowanie najtańszych chińskich ogniw oraz niecertyfikowanych podzespołów elektronicznych.

Deska elektryczna YESdzik, przed wprowadzeniem na rynek przeszła wszystkie badania i certyfikację wymaganą zarówno przez kraje europejskie, jak i Stany Zjednoczone. Konsultowaliśmy standardy i normy z polskimi instytutami oraz instytucjami, a na koniec zadbaliśmy o wykonanie wszystkich niezbędnych badań. Zbadaliśmy nasz produkt zarówno jako pojedyncze komponenty (oddzielnie ogniwa, ładowarkę, żyroskopy, płytę sterującą), a także jako jeden system. ”

 

Na dowód powyższych słów producent prezentujemy dokumenty potwierdzające bezpieczeństwo użytych komponentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


NEWSLETTER

MOTO-MUCHA JAROSŁAW MUCHA
ul. Grunwaldzka 73
43-600 Jaworzno
NIP: 632-128-73-85
Godziny otwarcia Po/Pt 10-18 So 10-13
+48 32 752 01 01    604 509 437