+48 32 752 01 01info@motomucha.pl
team moto-mucha

Kilka słów i fotek dotyczących naszych ulubieńców.

team1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z numerem 68 to wszystkim znany Piotr Szubert.

Cześć nazywam się Piotr Szubert wołają mnie „Szubi”, mam 45 lat mieszkam w Dębieńsku dzielnicy Czerwionki. Jestem zawodnikiem AMK Petrovice u Karwiny a wspierają mnie firmy MOTO-MUCHA z Jaworzna i DIRTBIKES z Opawy. Interesuję się Motocrossem to moja pasja i hobby, poza tym pracuje lecz moje życie toczy się wokół sportu.

Wyniki i osiągnięcia:

No cóż trochę się tego uzbierało ; Wicemistrz Czeskich Moraw w 2010 – jako jedyny polak w historii tych zawodówwskoczyłem na pudło. W zeszłym sezonie 2 miejsce w Top Amator Cup, 5miejsce w Mistrzostwach Moraw, 12 miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Czech w Pietrowicach. W ostatnich latach 2 miejsce w Pucharze Czeskiego Śląska, 1 miejsce w Top Amator Cup. 5 miejsce na mistrzostwach Słowacji w Sverepcu. 2007 Klubowy Mistrz Polski w Cross Country z Wisłą Chełmno i 9 miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Polski.W 1988 Klubowy Mistrz Polski Motocrossie z KS 23.Górnik Czerwionka
Na początku tego roku zostałem uhonorowany „ Medalem 50- lecia Miasta i Gminy Czerwionka” nadanym przez Burmistrza za zasługi w rozwoju miasta.

Sportowa Kariera:

Ścigając się cały czas mam otwartą manetkę gazu, raz wygrywam, raz przegrywam ale zawsze jadę do końca by zobaczyć na mecie biało-czarną szachownicę , ale nic nie zrobisz taki jest motocross – moja pasja. Niebezpieczny sport – nie możemy tak mówić sport jak każdy inny , który się kocha albo nie. Urazy były i jeden nawet poważny ale wyzdrowiejesz i już dalej na motocykl nie można o tym myśleć. A jak głowa ma być zaprzątnięta myślami o urazach – to lepiej sprzedać motocykl.

Cele i Plany na ten sezon:

Cele  są oczywiście, lecz motocross jest sportem nieobliczalnym więc o wynikach porozmawiamy na koniec sezonu. Jedyny plan to cało i szczęśliwie odjechać cały sezon.

 

Z numerem 801 szaleje po torach Sebastian Gryga

Swoją przygodę motocyklową zaczął od motocross-u, później spróbował swoich sił w enduro. Od 2003 roku plasował się w czołówce w mistrzostwach Polski Enduro.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


NEWSLETTER

MOTO-MUCHA JAROSŁAW MUCHA
ul. Grunwaldzka 73
43-600 Jaworzno
NIP: 632-128-73-85
Godziny otwarcia Po/Pt 10-18 So 10-13
+48 32 752 01 01    604 509 437